Kağıthane Kurye Kiralama Hizmeti
Kağıthane Kurye Kiralama Hizmeti

Kağıthane Kurye gönderileriniz çok fazla ve maliyeti sizi düşündürüyor mu? Kurye kiralayarak maliyetlerinizin çok altına çalışabilirsiniz.Kağıthane Kurye Kiralık kurye ile sadece size hizmet eden bir kuryeniz olur.Kağıthane Kurye Aylık, 6 aylık, yıllık kurye kiralama hizmetlerimiz mevcuttur.Kağıthane Kurye kiralamak kapınızın önünde bekleyen ve sizin için çalışan bir kadrolu personel gibidir.Kağıthane Kurye İstediğiniz adrese gönderebilir, istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz.

 

Kağıthane Kurye Kiralama Hizmeti Kurye gönderileriniz çok fazla ve maliyeti sizi düşündürüyor mu? Kurye kiralayrak maliyetlerinizin çok altına çalışabilirsiniz. Kiralık kurye ile sadece size hizmet eden bir kuryeniz olur. Kağıthane Kurye Kiralama Hizmeti Aylık, 6 aylık, yıllık kurye kiralama hizmetlerimiz mevcuttur.Kağıthane Kurye Kiralama Hizmeti Kurye kiralamak kapınızın önünde bekleyen ve sizin için çalışan bir kadrolu personel gibidir.Kağıthane Kurye Kiralama Hizmeti İstediğiniz adrese gönderebilir, istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz.Kağıthane Kurye Kiralama Hizmeti.

KURYE KİRALAMA ŞARTLARI AŞAĞIDAKİ GİBİDİR
 

  1. Haftanın 5 günü sabah 09.00 başlayıp akşam 18.00 sona erecek
    2.Günlük 150 km yol 2 köprü 2 otoban geçişi yemek ssk lar Kurye Türk Tarafından karşılanacak.
    3.Hafta sonu 1 kurye 09.00 başlayıp akşam 18.00 sona erecek günlük 150 km yol 2 köprü geçişi yemek ssk lar Kurye Türk Tarafından karşılanacak.
    4. Günlük 150 km dışında her 1 km için 180 kr olarak faturaya ilave edilecek
    Günlük 2 köprü 2 Otoban geçişi aşılırsa +maaşa ilave ilave edilecektir saat 18.00 den sonra yapılan işler mesai ücreti olarak maaşa ilave edilecektir.

 

 

Ulaşım

İstanbul Boğazı'nı Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet köprüleriyle aşan otoyollar, Kağıthane İlçesi topraklarından geçer. Bunlardan O-1 Otoyolu güneyde Şişli İlçesi'yle sınır oluşturur. O-2 Otoyolu ise Kağıthane ilçesinin kuzey kesiminde doğu-batı doğrultusunda izler. Okmeydanı ve Hasdal kavşakları arasında uzanan bir başka otoyol da O-1 ve O-2 otoyollarını birbirine bağlar.

Spor

Kağıthane'de Merkez'de bulunan Hasbahçe Spor Kompleksi'nin içerisinde futbol sahası, basketbol, voleybol sahaları ile güreş ve cirit sahaları vardır. Ayrıca ilçenin 6 ayrı noktasında açık alan spor sahaları mevcuttur. İlçe sınırları içerisinde 2 adet yüzme havuzu ve spor salonu vardır. İlçede 30'a yakın spor kulübü mevcuttur.

Önemli ve tarihi yapılar

Başta Sadabad Kasrı olmak üzere eski kasırlara ait bazı kalıntılar ilçedeki başlıca tarihsel yapılardır. Bunun dışında kalan diğer yapılar da; Kasr-ı Neşat & Kasr-ı Cenan, Çeşme-i Nûr (III. Ahmed Çeşmesi), Atiye Sultan Sarayı (Kağıthane Kasrı Hümayunu - Küçük Zabit Mektebi), Yeni Çeşme ya da II. Abdülhamid Çeşmesi, Koşu Köşkü, Aziziye Camii (Sadabad Camii - Çağlayan Camii), Mir-i Ahur (İmrahor) Kasrı, İmrahor Çeşmesi (III. Murad Çeşmesi), Poligon Çeşmesi, Poligon Sarayı, II. Mahmud Nişantaşı, Kağıthane Köyü, Karakolhane Koğuşu, Kağıthane Cendere Su Terfi İstasyonu, Su Terazisi, Daye Hatun Sıbyan Mektebi'dir.

 

Motorlu Kurye
Montaj Bloggif oluşturulan
Express Kurye

Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Kuryemiz gönderinizi teslim eder etmez, firmamızdan size siparişiniz ulaştı bilgisi verilir.

Gece Moto Kurye

Akşam 18:00 den sonra vereceğiniz siparişler gece kurye olarak tabir edilmektedir. Firmamızda 24:00 a kadar kurye elemanı bulunmaktadır. Saat 21:30 dan sonraki siparişleriniz için yukarıda bulunan kurye telefonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Gece kurye hizmetimizakşam 19:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Saat 19:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 2 katıdır. 21:30 dan sonraki gönderiler için firmamız fiyat haklarını saklı tutar. Fiyat verilecek siparişin bilgilerin göre operasyon tarafından belirlenir.